Online výuka a kurzy

 

  Webinář 10 nejčastějších chyb v noseworku 

zblízka se podíváme na nejčastější problémy a chyby, které se v noseworku vyskytují. Ať už chyby psí, tak i ty lidské. U každého z problému se zastavíme, rozebereme si důvody vzniku chyby a jak z ní ven. Webinář bude formou prezentace, kde si každý problém rozebereme. Předem dostanete tiskové materiály pro zápis svých poznámek. V případě, že webinář nestihnete, bude jeho záznam k dispozici celý týden, tedy dostatek času i na opakované shlédnutí. 

Platba - akční cena 99 Kč

Termín - úterý večer 23. února, začátek v 19:00 (předpokládaný konec 21:30)

Přihláška - https://cuchame.dogres.cz/trainings/77620

 

 

  Online kurz speciál jak na rušivé pachy - negativa

 

Nosework je o hledání specifického pachu, tým má za úkol najít a správně lokalizovat místo vzorku, ale co když je v terénu něco, pro psa, mnohem lákavějšího? Co s tím? Rušivé pachy, ve zkušební řádu tzv. negativa. Mohou některým týmům neuvěřitelně zamotat hlavu, jak tu psí, tak i tu lidskou. A proto je vhodné začít s negativy raději dříve, než až v přípravě na vyšší zkoušky. 

Podíváme se spolu na jednotlivé druhy rušivek, jak správně reagovat, jak si nastavit kritéria pro efektivní trénink, tak aby pes chápal jednotlivé kroky obtížnosti. A samozřejmě se zaměříme i na psovoda, jak vyhodnotit reakce psa na negativa vs. vzorek.

Rušivky, tzv. negativa, totiž najdete už i v Zetkových a zkouškách prvního stupně, není tedy jen záležitost vyšších zkoušek. Třeba právě lidský pach, pach zvěře, koček či jiných domácích zvířat, psí moč a jiné, to všechno jsou rušivé pachy a je dobré umět se s takovým úkolem vypořádat.

Začínáme 19. února, konec 31. března 

Akční cena pro mnou trénované týmy 990 Kč pro cvičící - https://cuchame.dogres.cz/trainings/77625 

Cvičící tým 1200 Kč - https://cuchame.dogres.cz/trainings/77626  

Divák 490 Kč - https://cuchame.dogres.cz/trainings/76975

 

  Online lednové čuchání 

Zkuste si trénink, který by vás nenapadl, dát vzorek úplně jinak, úplně jinam a vlastně vše je jiné. Jediné co zůstává, jsou vzorky samotné - skořice a/nebo pomerančová kůra. 

Platba

akční cena při přihlášení do 25.12. 23:59 je 500 Kč

cena 600 Kč

Termín - startujeme 7. ledna, končíme 25. února - celkem tedy přes 40 dní

Přihláška - https://cuchame.dogres.cz/trainings/73989

 

Přihláška - akční cena https://cuchame.dogres.cz/trainings/73840